Zapraszamy na XXXIV sesję Rady Powiatu

28.06.2010

Utworzenie szkoły muzycznej w Dywitach, funkcjonowanie szpitali powiatowych i udostępnienie oddziału Pediatrii i Alergologii Szpitala Powiatowego w Biskupcu Uniwersytetowi Warmińsko-Mazurskiemu - to główne tematy 34. sesji Rady Powiatu, która odbędzie się o godz. 10 we wtorek 29 czerwca w Sali sesyjnej starostwa.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 czerwca 2010 roku o godz. 10 w sali sesyjnej nr 1 w siedzibie Powiatu Olsztyńskiego, Plac Bema 5 w Olsztynie, odbędzie się XXXIV Sesja Rady Powiatu w Olsztynie.

Przewidywany jest następujący porządek obrad (poza punktami stałymi):
1. Realizacja budżetu Powiatu.
2. Udzielenie pomocy jednostkom samorządu terytorialnego.
3. Powierzenie zadań jednostkom samorządu terytorialnego.
4. Gospodarowanie mieniem Powiatu.
5. Utworzenie szkoły muzycznej I stopnia w Dywitach.
6. Ustalenie zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień sportowcom z terenu powiatu olsztyńskiego.
7. Funkcjonowanie jednostek organizacyjnych Powiatu.
8. Funkcjonowanie szpitali powiatowych
- informacja na temat kondycji organizacyjno-finansowej szpitali powiatowych,
- udostępnienie Oddziału Pediatrii i Alergologii Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu Uniwersytetowi Warmińsko - Mazurskiemu,
- przekształcenia zakładów opieki zdrowotnej.
9. Upoważnienia Przewodniczącego Rady Powiatu w Olsztynie do udzielenia odpowiedzi na skargę oraz do działania w imieniu Rady przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Olsztynie.
10. Rozpatrzenie skarg.