Zapobiegajmy pożarom - rozdanie nagród


13 marca w sali sportowej Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i upominków laureatom konkursu plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”, którego eliminacje powiatowe zorganizowali w grudniu ubiegłego roku Powiat Olsztyński i Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olsztynie. Wśród gości znaleźli się starosta olsztyński Małgorzata Chyziak, dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Grzegorz Matczyński, burmistrz Olsztynka Artur Wrochna, radny powiatowy Mirosław Szostek, przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Olsztynku oraz dyrekcja gimnazjum.

Specjalnie dla dzieci i młodzieży zgromadzonej na widowni strażacy z OSP w Olsztynku przygotowali pokaz udzielania I pomocy przedmedycznej. Nie zabrakło też ciepłych słów skierowanych do uczestników konkursu.

W kategorii wiekowej – przedszkole – zostali wyróżnieni: Aniela Warych (Przedszkole w Olsztynku), Bartosz Cendrowski (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Waplewie), Dawid Haratym (Przedszkole w Olsztynku), Jan Chrząszcz (Przedszkole w Olsztynku), Jan Szczepkowski (Przedszkole w Olsztynku), Stanisław Ilinicz (Przedszkole w Olsztynku).
DSC_0340

W kategorii – szkoła podstawowa klasy I – III zostali wyróżnieni: Natan Haponiuk (Szkoła Podstawowa w Elgnówku, Szymon Wilk (Szkoła Podstawowa w Elgnówku), Wiktor Kukaszewski (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Waplewie).
DSC_0346

W kategorii – szkoła podstawowa klasy IV-VI wyróżnieni zostali: Alicja Nicz (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie), Jakub Rokicki (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie), Klaudia Głowacka (Szkoła Podstawowa w Elgnówku), Rafał Gesek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie), Sylwia Lux (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie).
DSC_0358

W kategorii – gimnazjum zostały wyróżnione: Bogna Radomska (Gimnazjum w Olsztynku), Sandra Kolek (Gimnazjum w Olsztynku).
DSC_0360

W kategorii – szkoła ponadgimnazjalna została wyróżniona Paulina Rakiel (LO im. J. Kaczmarskiego w Olsztynku).
DSC_0367