Z zakładów pracy na boisko

I Gminny Turniej Zakładów Pracy w Piłkę Nożną o Puchar Burmistrza Biskupca za nami.

1 września dwanaście drużyn przybyło na stadion BKS Tęczy by bawić się na świeżym powietrzu, integrować, ale i walczyć o najwyższe miejsce. Impreza rozpoczęła się w południe wykonaniem każdej z ekip pamiątkowego zdjęcia. Potem ruszyła faza grupowa rozgrywek, gdzie na dwóch boiskach jednocześnie rozgrywane były 16-minutowe mecze w systemie każdy z każdym. Ekipy, które miały przerwę w rozgrywkach korzystały z darmowego poczęstunku. Dla kibiców w każdym wieku przygotowane dodatkowe atrakcje sportowe tak, że całe wydarzenie miało piknikowy, rodzinny charakter.

Emocji w turnieju nie brakowało. O zwycięstwie w całym turnieju zadecydowały rzuty karne, a w zasadzie nieudany strzał burmistrza, który dał nim I miejsce policjantom. – Serdecznie gratuluję zwycięskiej drużynie Komisariatu Policji w Biskupcu. Dziękuję moim koleżankom i kolegom z drużyny Urząd Miejski/CKTiS, z którymi zajęliśmy drugie miejskie w turnieju i przepraszam ich za mój ostatni karny. Mam nadzieję, że spotkamy się na podobnej imprezie za rok i że dołączą do nas nowe drużyny – komentował burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski.

Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali m.in. pamiątkowe koszulki i medale. Na trzy najlepsze drużyny czekały puchary. I miejsce zajęła drużyna Komisariatu Policji w Biskupcu, II – drużyna Urząd Miejski/CKTiS, III – Zakład Doświadczalny Biskupiec, IV – Pomarol. Wręczono także nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika turnieju.

W turnieju wystąpiły także drużyny: Biwar, Zakłady Mięsne Warmia, Inoplex, PWiK Biskupiec, UBI Piotr Pachucki, Neotherm, Egger, Straż Pożarna w Biskupcu.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna - pod linkiem.