Wyróżnienia dla zasłużonych dawców krwi

08.03.2013
Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Olsztynie odbyła się miła uroczystość uhonorowania osób, które dzielą się z innymi najcenniejszym darem, jakim jest krew. Mirosław Pampuch, starosta olsztyński wręczył statuetki „Zasłużony Dawca Krwi Powiatu Olsztyńskiego” oraz listy gratulacyjne siedmiu osobom.

Nagrodę z rąk starosty odbiera Jolanta Kozłowska z Dobrego Miasta

Wyrażam słowa najwyższego uznania za Państwa wspaniałą postawę, wrażliwość i bezinteresowną pomoc osobom w potrzebie – mówił starosta olsztyński. - Krew to dar najszlachetniejszy, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi.
Statuetkami zostali nagrodzeni: Zofia i Ireneusz Słupscy z Elgnówka (oddali odpowiednio 36 i 50 litrów krwi), Piotr Marchlewski z Elgnówka (40 litrów), Jolanta Kozłowska z Dobrego Miasta (6 litrów), Andrzej Murawski z Dobrego Miasta (50 litrów) i Andrzej Wierzbicki (30 litrów).