Wyraź opinię o jakości pracy starostwa


Do końca września w Starostwie Powiatowym w Olsztynie potrwa badanie satysfakcji interesantów. – Zachęcamy do wyrażania swoich opinii o pracy urzędu – zaprasza Hanna Machela, dyrektor wydziału organizacyjnego olsztyńskiego starostwa. – Opinie i propozycje zmian pomogą podnieść jakość usług starostwa.

_

Czy sprawa została załatwiona terminowo? Czy pracownicy byli uprzejmi? Czy rzetelnie wykonali usługę? – m.in. na takie pytania mogą odpowiadać interesanci olsztyńskiego starostwa w ankiecie badania satysfakcji z jakości świadczonych usług. Badanie satysfakcji interesantów potrwa do końca września.
- Zachęcamy wszystkich, którzy załatwiali sprawy w starostwie do wyrażania swoich opinii – zaprasza Hanna Machela, dyrektor wydziału organizacyjnego i spraw obywatelskich Starostwa Powiatowego w Olsztynie.
Ankiety w wersji papierowej są dostępne w pięciu miejscach starostwa (w sekretariacie, w Biurze Obsługi Interesanta na parterze, w referacie komunikacji i transportu – sala nr 12, w wydziale geodezji – sala 132 i wydziale budownictwa – sala 224. Wypełnione ankiety należy wrzucać do urn dostępnych w wymienionych wyżej miejscach. Jak podkreśla Hanna Machela wszystkie ankiety są anonimowe, a ich wypełnienie nie zajmuje wiele czasu. W ankiecie można też zaproponować zmiany, które mogą się przyczynić do podwyższenia jakości usług świadczonych przez starostwo.
- Czekamy na sugestie i propozycje interesantów – mówi Hanna Machela. – Każdą z nich weźmiemy pod uwagę.