Wyjazdowa VI sesja Rady Powiatu w Olsztynie

29.06.2011

Zatwierdzenie sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu za 2010 rok, absolutorium dla Zarządu Powiatu oraz ustalenie wysokości opłat za usunięcie pojazdu z drogi w granicach powiatu - to sprawy, którymi zajmować się będzie Rada Powiatu w Olsztynie na wyjazdowej sesji w dniu 30 czerwca. Sesja rozpocznie się o godz. 10 w ośrodku Łęgucki Młyn.

Przewidywany jest następujący porządek obrad (poza punktami stałymi):
1. Realizacja budżetu Powiatu
a) zatwierdzenie sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Powiatu za 2010 rok,
b) podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu w Olsztynie,
c) zmiany w budżecie Powiatu na rok 2011.
2. Zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Olsztyńskiego na lata 2011-2014.
3. Udzielenie pomocy finansowej i powierzenie zadań jednostkom samorządu terytorialnego.
4. Określenie zadań i przeznaczenia na nie środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
5. Ustalenie wysokości opłat za usunięcie pojazdu z drogi w granicach administracyjnych Powiatu Olsztyńskiego i jego parkowanie na parkingu strzeżonym.
6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie likwidacji Portowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul. Energetyków 2 w Szczecinie.