Świątki górą w bokserskich mistrzostwach Łomży

25.11.2010

Kolejne sukcesy młodych bokserów UKSW PIRS Powiatu Olsztyńskiego. Po brązowym medalu Arka Wasilewskiego w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski tym razem sukcesy odnosili zawodnicy sekcji ze Świątek, którzy przywieźli medale z I Otwartych Mistrzostw Łomży w boksie.

Od prawej Benjamin Maliński, Rafał Tuchewicz i Kamil Tuchewicz

Zawodnicy UKSW PIRS Powiatu Olsztyńskiego grupa ze Świątek uczestniczyli w I Otwartych Mistrzostwach Łomży w boksie. Rafał Tuchewicz zajął I miejsce i zdobył złoty medal, a Benjamin Muliński uplasował się na II miejscu i wygrał srebro. To jednak nie wszystko, bo starszy brat Rafała, czyli Kamil Tuchewicz bardzo dobrze zaprezentował się w Lesznie w Pucharze Polski Kadetów imienia Jana Pawlaka. Podopiecznym trenera Marka Szewczuka gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!