Wiceprezes W-MSSE w Biskupcu

Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg, wiceprezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, rozpoczęła od Biskupca serię spotkań z samorządowcami gmin objętych zasięgiem strefy.
17 maja odbyło się pierwsze takie spotkanie. Jego gospodarzem był burmistrz Biskupca, Kamil Kozłowski. Omawiano na nim m.in. koncepcje wspólnej promocji potencjału inwestycyjnego podstref.
- Wierzymy, że spójne działania i bliska współpraca Strefy z samorządami pozwolą nam skutecznie zachęcić inwestorów do lokowania swoich zakładów produkcyjnych na naszych terenach – mówiła Małgorzata Sobieska zu Schwarzenberg. – Oprócz atrakcyjnych gruntów mamy do zaoferowania najwyższą w skali kraju pomoc publiczną, sięgającą do 70% kosztów kwalifikowanych inwestycji.
W ramach spotkania wiceprezes W-MSSE obejrzała również z burmistrzem Biskupca tereny należące do biskupieckiej podstrefy.