Warsztaty - Strategia Rozwoju Powiatu Olsztyńskiego

20.06.2016
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach tematycznych dotyczących opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Olsztyńskiego na lata 2016-2025. Spotkania odbędą się w dniach 20-22 czerwca 2016 r. w godz. 10:00 - 13:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Olsztynie przy Placu Bema 5. To okazja, by wyrazić swoje zdanie na temat sytuacji obecnej oraz zauważonych potrzeb w naszym powiecie.

• 20 czerwca (poniedziałek) - infrastruktura techniczna, w tym zagospodarowanie przestrzenne, drogi i transport, łączność i telekomunikacja, gospodarka wodno-ściekowa, gospodarka odpadami, gospodarka zasobami naturalnymi, infrastruktura elektroenergetyczna i gazowa oraz turystyka

• 21 czerwca (wtorek) - gospodarka, w tym potencjał gospodarczy powiatu, perspektywy rozwoju podmiotów gospodarczych, rolnictwo, leśnictwo, handel, budownictwo, inwestycje, warunki inwestycyjne i instrumenty je wspierające

• 22 czerwca (środa) - infrastruktura społeczna, w tym m.in. sytuacja demograficzna, zasoby dziedzictwa kulturowego, rynek pracy, pomoc społeczna i opieka zdrowotna, oświata, bezpieczeństwo publiczne.

Zapraszamy!