Warsztaty dla przedsiębiorców


„Jak wyprzedzić konkurencję w wyścigu po dotacje unijne?”. Pod takim hasłem 10 czerwca w Olsztynie odbędą się bezpłatne warsztaty, realizowane w ramach cyklu „Akademia Przedsiębiorcy”. Wydarzenie jest organizowane z myślą o kadrze zarządzającej firm, a w szczególności o właścicielach, prezesach,członkach zarządu, kontrolerów finansowych i księgowych.

„Akademia Przedsiębiorcy” to ogólnopolski program motywacyjno-edukacyjny. W ramach cyklu odbywa sie 50 bezpłatnych warsztatów w dwóch turach – wiosną i jesienią. Celem warsztatów jest:
- przybliżenie nowych zasad dystrybucji środków unijnych w okresie 2014-2020
- zainspirowanie przedsiębiorców dobrymi praktykami i przykładami wykorzystania funduszy unijnych
- wyjaśnienie niezrozumiałych przepisów i wskazanie sposobów na uniknięcie najczęściej popełnianych błędów przy wypełnianiu wniosków o dotacje unijne
- pokazanie, w jaki sposób być skuteczniejszym niż konkurencja w pozyskiwaniu finansowania z Unii Europejskiej.

- W nowej perspektywie unijnej na rozwój przedsiębiorczości przeznaczono 17 mld euro. To duża szansa na rozwój sektora MŚP, dlatego podczas Akademii Przedsiębiorczości zostaną przedstawione zmiany w zasadach rozdzielania środków w porównaniu do lat 2007-2013 i praktyczne wskazówki dla firm, jak radzić sobie ze skomplikowanymi procedurami. Warsztaty poprowadzą eksperci z renomowanych firm doradczych specjalizujących się w pozyskiwaniu środków unijnych – zapowiadają organizatorzy.

Rejestracja osób zainteresowanych udziałem w warsztatach na www.akademia-przedsiebiorcy.pl
Dodatkowe informacje na infolinii: 22 500 94 80