VI Powiatowa Wigilia Święta Niepodległości

Starosta Olsztyński Małgorzata Chyziak zaprasza do radosnego świętowania 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która odbędzie się w piątek 10 listopada br. na placu przed budynkiem starostwa.

W programie:

- godz. 15:30 - warsztaty robienia kotylionów (w budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie)
- godz. 17:00 - koncert (na placu przed budynkiem Starostwa)

Na scenie wystąpią:

Janusz Ciepliński, Warmia Rhythm Team, Concordia Dobre Miasto, laureatki Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Jezioranach: Natalia Heichel, Anastazja Maciąg, Oliwia Smyk, Amelia Jankowska, Barbara Bieliniak, a także Muzyczna Scena Jedynki. Uroczystego poloneza poprowadza dzieci z Zespołu Szkół w Jezioranach.

Dodatkowe atrakcje:

obóz polowy Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej "Marienburg", partyzancki duet mandolinowo-akordeonowy, gorąca herbata z cytryną, kotyliony i śpiewniki dla uczestników.