V Turniej Bocce Powiatu Olsztyńskiego

30.09.2019
W zdrowym ciele zdrowy duch! Wiedzą o tym uczestnicy zawodów zorganizowanych już po raz piąty przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żardenikach. W zawodach 26 września wzięli udział podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy 7 niebo z Piotraszewa, Domu Pomocy Społecznej z Grazym, Domu Pomocy Społecznej z Jonkowa, Domu Pomocy Społecznej z Jezioran, Warsztatów Terapii Zajęciowej z Dobrego Miasta oraz zawodnicy z SOSW z Żardenik. Odbyły się rozgrywki indywidualne oraz drużynowe. Po zaciekłej rywalizacji I miejsce oraz puchar w rozgrywkach drużynowych zdobyła drużyna z Jonkowa, II miejsce - drużyna z Jezioran, a III - z Piotraszewa. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Turniej został zorganizowany przez SOSW w Żardenikach i działające przy szkole Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin - Żardeniki. Powiat Olsztyński wsparł wydarzenie finansowo.