Utrudnienia na drogach powiatowych


Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie informuje, że w poniedziałek 2 czerwca 2014 r. w godzinach od 8.30 do 22.00 zamknięty będzie odcinek drogi powiatowej 1430N w miejscowości Barczewko. Droga zostanie zamknięta na czas układania mas bitumicznych. To nie jedyne utrudnienia, jakie będą czekać na kierowców!

W związku z jednodniowym zamknięciem drogi w Barczewku PSD w Olsztynie proponuje następujący objazd:
- od m. Barczewo do m. Dywity – objazd DP 1448N od m. Łęgajny, przez Nikielkowo, a następnie ul. Jagiellońską w kierunku m. Słupy

objazd alternatywny:
- od m. Barczewo do m. Dywity – objazd DP 1442N przez m. Maruny, Szynowo, Tuławki, Gady.

- Kierowców prosimy o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności – apeluje Jarosław Krzemieniewski, kierownik referatu technicznego PSD w Olsztynie.
Jednocześnie PSD w Olsztynie informuje, że w dniu 3 czerwca 2014 r. na DP 1456N w m. Rzeck będą trwały prace przy remoncie nawierzchni drogi. Ruch będzie odbywał się wahadłowo.
Dodatkowo w dniu 4 czerwca 2014 r. PSD w Olsztynie planuje remont nawierzchni DP 1497N w m. Kolno. Część drogi w okolicy Urzędu Gminy zostanie wyłączona z ruchu w godzinach od 8.00 do godziny 22.00

PSD w Olsztynie informuje, że w najbliższych dniach planuje także wyłączyć jednodniowo odcinek DP 1467N w m. Barczewo, oraz odcinek DP 1467N w m. Skajboty. Związane jest to z remontem przepustów w ciągu drogi powiatowej. O terminie zamknięcie PSD poinformuje w najbliższym czasie. Pragniemy także poinformować kierowców, że na drogach powiatowych trwa koszenie traw.
- Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Za utrudnienia przepraszamy – dodaje Jarosław Krzemieniewski.