TVP Olsztyn nakręci spot reklamowy do projektu

Starostwo Powiatowe w Olsztynie dokonało wyboru najkorzystniejszej oferty na produkcję, realizację oraz emisję spotu reklamowego do projektu „Pierwszy krok po indeks" współfinansowanego przez UE. Spot reklamowy nakręci olsztyński oddział Telewizji Polskiej.

_           _           _

Starostwo Powiatowe w Olsztynie, 10-516 Olsztyn, Plac Bema 5 - Zamawiający informuje o wyniku postępowania w sprawie udzielenia zamówienia publicznego - wyboru oferty najkorzystniejszej, poprzedzonego zaproszeniem Wykonawców do składania ofert cenowych w przedmiocie:

• Produkcja, realizacja oraz emisja spotu reklamowego do Projektu "Pierwszy krok po indeks" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający wybrał jako najkorzystniejszą ofertę złożoną przez:

• 1. Telewizja Polska S.A. TVP Olsztyn Oddział Terenowy w Olsztynie, ul. Radiowa 24a, 10-206 Olsztyn.

Wykonawca, za całość przedmiotu zamówienia, zaoferował cenę: 6 954,00 zł /brutto/