Szkol się za darmo na spawacza lub baristę

24.04.2013
Ośrodki Szkolenia Zawodowego OHP w Dobrym Mieście i Klebarku Wielkim zapraszają osoby nie uczące się i nie pracujące w wieku od 18 do 25 lat na bezpłatne kursy w zawodach: spawacz oraz barman-kelner-barista z językiem angielskim. Zapraszamy wszystkich młodych ludzi, którzy stoją przed trudnym wyborem dotyczącym określenia kierunku swojej kariery.

Ośrodkom Szkolenia Zawodowego OHP zależy by jak najwięcej młodych osób mogło skorzystać z możliwości wzięcia udziału w kursie. Każda szansa na nabycie nowych kwalifikacji umożliwi  młodzieży start w dorosłe życie zawodowe. Wszystkie szkolenia są przeprowadzane na najwyższym poziomie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Po ukończeniu szkoleń i kursów beneficjenci uzyskają  certyfikaty i zaświadczenia zgodnie z wymogami MEN, ponadto zaświadczenia ukończenia zajęć z doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy oraz zaświadczenia z ukończenia zajęć z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Zapraszamy wszystkich młodych ludzi którzy stoją przed trudnym wyborem dotyczącym określenia kierunku swojej kariery zawodowej i wyboru zawodu. Pomożemy każdemu kto się do nas zgłosi.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Dobrym Mieście  zaprasza chętnych na kurs ”Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą TIG - 141 i MAG - 135”
Kurs obejmuje 256 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych z modułami dotyczącymi doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy. Koszty badań i zaświadczeń lekarskich, ubezpieczenia, ubrań roboczych, dojazdów oraz wyżywienia pokrywa organizator.
Planowany termin szkolenia: 10.06. – 26.07.2013 r. Rekrutacja trwa do 19.05.2013 r.
11-040 Dobre Miasto ul. Grudziądzka 9b
tel./fax (089) 7152840
e-mail: oszdobremiasto@ohp.pl

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Klebarku Wielkim zaprasza chętnych na kurs zawodu „Barman - kelner - barista z językiem angielskim i kursem pierwszej pomocy przedmedycznej”
Kurs obejmuje 204 godziny zajęć teoretycznych i praktycznych z modułami dotyczącymi doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy. Koszty badań i zaświadczeń lekarskich, ubezpieczenia, ubrań roboczych, dojazdów oraz wyżywienia pokrywa organizator.
Planowany termin szkolenia: 10.05. – 21.06.2013 r.
Rekrutacja trwa do 30.04.2013 r.
Klebark Wielki
18 10-687 Olsztyn