Sołectwo Słupy w finale konkursu...


Wyłoniono finalistów ogólnopolskiego konkursu na najlepszą wiejską stronę internetową - podaje portal kss.org, czyli Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów.

Zgłoszenia do IV edycji „SOŁECTW@ w sieci 2016” przyjmowane były od początku czerwca do połowy września. Jak zwykle wybrani zostali finaliści wojewódzcy. Z uwagi na brak zgłoszeń z województwa lubelskiego, w tym roku o tytuł najlepszego walczyć będzie 15 finalistów. W województwie warmińsko-mazurskim zwyciężyła wieś z terenu powiatu olsztyńskiego – sołectwo Słupy położone w gminie Dywity.

– Finaliści poprzednich edycji konkursu nadal reprezentują bardzo wysoki poziom na tle innych stron internetowych, dlatego w tym roku postanowiliśmy dać szansę na wyróżnienie nowym. W związku z tym zwycięzcy poprzednich edycji nie mogli tym razem wziąć udziału w konkursie – podają organizatorzy.

Finał odbędzie się 12 października w Poznaniu podczas konferencji „Wieś Polska – wieś innowacyjna” na targach POL-ECO-SYSTEM. Wręczone zostaną również nagrody wszystkim finalistom.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Minister Cyfryzacji – Anny Streżyńskiej.

Serdecznie gratulujemy finaliście z naszego Powiatu i życzymy powodzenia na szczeblu centralnym.

Link do strony sołectwa