ROGOLE w Stawigudzie


Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na XV Przegląd Grup Kolędujących ROGOLE 2015, który odbędzie się 14 stycznia (środa) 2015 roku o godzinie 9.00 w sali GOK. Jest to jedna z najważniejszych imprez placówki organizowana nieprzerwanie od roku 2001. W tym roku zatem organizatorzy świętują jubileusz 15-lecia. Przegląd adresowany jest do placówek oświatowych i kulturalnych z gminy Stawiguda oraz gmin ościennych.

W tym roku wystąpią:

- Grupa „SOWY” z Przedszkola w Bartągu pod opieką Edyty Dujko-Domańskiej oraz Moniki Kłos wykona przedstawienie „O gwiazdce, która spadła z nieba”
- Grupa „MUZYKANCI” z Przedszkola w Bartągu pod opieką Iwony Radomskiej oraz Justyny Kosowskiej zaprezentują „Jasełka”
- Zespół Kolędujący „MUCHOMORKI” ze Szkoły Filialnej w Mierkach pod opieką Jolanty Wieczorek wystąpi w przedstawieniu „Jasełka”
- Grupa „MOTYLKI” z Przedszkola w Bartągu pod opieką Marii Cichej oraz Emilii Baniak zaprezentują „Jasełka”
- „Grupa Teatralna z Rusi” ze świetlicy „Nad Łyną” pod opieką Haliny Zapadka wystąpi w przedstawieniu pt. „Kolędnicy”
- Grupa z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie pod opieką Izabeli Jankowskiej, Heleny Polakowskiej i Iwony Obidowskiej zaprezentuje przedstawienie „Kolęda na Ziemi”
- Grupa Przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie pod opieką Anny Lejk i Elżbiety Drzewoskiej zaprezentuje występ pt. „Z wizytą u św. Mikołaja”
- Grupa przedszkolna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie pod opieką Anny Grzegrzółki i Barbary Niewińskiej zaprezentuje występ pt. „Coraz bliżej Święta”

ROGOLE_2015_Plakat