Rajd Warmiński na powiatowych szutrach

06.09.2013
Od widowiskowego prologu na stadionie Stomilu w Olsztynie rozpocznie się w piątek 6 września 16. edycja Rajdu Warmińskiego. To najważniejsza impreza motoryzacyjna w powiecie olsztyńskim. Starostwo Powiatowe wspiera finansowo rajdowe wydarzenie!

_

Podobnie jak w latach ubiegłych na liście startowej nie brakuje głośnych nazwisk. W kategorii „Gość” generalny sprawdzian przed Rajdem Polski, który odbędzie się za tydzień w Mikołajkach urządzą sobie m.in. Michał Kościuszko, Zbigniew Staniszewski, Krzysztof Hołowczyc (weźmie udział tylko w prologu) i Radosław Typa.
Widowiskowy prolog na stadionie Stomilu rozpocznie się w piątek 6 września o godz. 16.30. Ściganie na warmińskich szutrach zaplanowano na sobotę od wczesnych godzin rannych m.in. na odcinkach rozlokowanych w okolicach Jonkowo-Godki (5,5 km), Nowego Kawkowa (5,1 km) i Gołogóry (5,5 km). Uczestnicy rajdu pokonają je aż czterokrotnie.
Starostwo Powiatowe w Olsztynie wspiera finansowo rajdowe wydarzenie na Warmii. Więcej informacji na temat rajdu znajduje się pod adresem internetowym: http://www.rajdwarminski.pl