Pożegnanie skarbnik gminy


Podczas obrad XLII sesji Rady Gminy, Jonkowo, 29 czerwca 2017 r., przedstawiciele samorządu: radni, sołtysi oraz pracownicy Urzędu Gminy pożegnali odchodzącą na emeryturę skarbnik gminy – Bożenę Łochajewską.

Bożena Łochajewska była pracownikiem urzędu przez ponad 40 lat. Na stanowisko skarbnika została powołana w lipcu 1990 r. Pełniła tę funkcję nieprzerwanie przez 27 lat.

Dziękując Pani Bożenie wszyscy życzyli jej dobrego zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata.

– W imieniu swoim oraz wszystkich pracowników Urzędu Gminy w Jonkowie mam zaszczyt podziękować Pani za przeszło czterdzieści lat pracy zawodowej w naszym urzędzie. W tym okresie przeżyliśmy wspólnie wiele różnych momentów. Mamy za sobą wspaniałe czasy ale i chwile trudne. Zmieniały się strategie, koncepcje i cele. Dla Pani, niezależnie od tego co działo się dookoła, zawsze najważniejsza była podstawowa zasada, dobro mieszkańców naszej gminy. Droga Pani Bożeno! Dziękuję za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę na rzecz naszego samorządu. Wyrażam także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie Pani dobrze wspominać spędzone tutaj chwile – mówił wójt gminy Jonkowo Wojciech Giecko.

Życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości, pogody ducha, a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym codziennym życiu z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę oraz serdeczne podziękowania za wieloletnią owocną współpracę na rzecz rozwoju gminy Jonkowo i jej mieszkańców złożyli także przewodniczący Rady Gminy Jonkowo – Sławomir Wydymus oraz radni.

Uchwałą Rady Gminy Jonkowo na stanowisko skarbnika została powołana dotychczasowa główna księgowa – Marzena Górska.