Powiatowe Kino pod Gwiazdami w Jezioranach

26.08.2018
Po raz kolejny udało nam się przegnać chmury, a trzeci - i ostatni w tej edycji - przystanek Powiatowego Kina pod Gwiazdami rozpoczął się w promieniach zachodzącego słońca. Przed amfiteatr w Jezioranach przybyło ponad 200 osób. W programie imprezy znalazły się pokazy filmów o tematyce astronomicznej, wyświetlane pod kopułą mobilnego planetarium. Najmłodsi próbowali swoich sił m.in. w puszczaniu ogromnych baniek mydlanych, a dzięki makijażom wykonanym przez animatorki z Banana Smile plac zapełnił się postaciami z komiksów Marvela i D.C. Comics. Nie zabrakło zwariowanych zdjęć w fotobudce oraz konkursu na temat bezpieczeństwa, w którym dobre odpowiedzi zostały nagrodzone upominkami. Każdy mógł liczyć na gorącą kawę i herbatę przygotowaną przez Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach, a dzieci zajadały się słodkimi drożdżówkami. Wieczorną projekcję filmu "Był sobie pies" poprzedziły życzenia miłego wieczoru złożone przez burmistrza Leszka Boczkowskiego. Seans zakończył się oklaskami.