Piknik Lotniczy nominowany do konkursu na najlepszy produkt i usługę

02.02.2015
Ruszyła 11 edycja Konkursu "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur". Wśród 35 produktów i usług nominowanych przez jury znalazł się Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach. Ta odbywająca się od 7 lat impreza przyciągająca każdego roku około 20 000 osób, walczyć będzie o laur w kategorii Wydarzenia.
Konkurs organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego przy współpracy z Gazetą Olsztyńską, Radiem Olsztyn i TVP Olsztyn. Celem konkursu jest wyłonienie regionalnych produktów i usług, które zasługują by je promować na rynku lokalnym, krajowym i europejskim. Konkurs obejmuje następujące kategorie: produkt żywnościowy, produkt żywnościowy o charakterze przemysłowym, produkt przemysłowy, produkt rzemieślniczy i usługa rzemieślnicza, usługa turystyczna (w tym hotele, agroturystyka i inne), usługa gastronomiczna, usługa medyczna – przychodnie, usługa medyczna - szpitale i wydarzenia.

O tym, kto zostanie najlepszym, zdecyduje 8-osobowe jury, w skład którego wchodzą reprezentanci współorganizatorów, trzech przedstawicieli województwa i dwóch środowiska naukowego regionu. Pod uwagę będą brane wyniki zbiorcze ocen czytelników „Gazety Olsztyńskiej”/”Dziennika Elbląskiego”, słuchaczy Radia Olsztyn widzów TVP Olsztyn oraz internautów.
Kryterium oceny jest innowacyjność, konkurencyjność, jakość obsługi, zgodność usługi z oczekiwaniami klienta, opinie odbiorców, usługi dodatkowe, promocja regionu poprzez usługę.

Do 30 kwietnia ukazywać się będą notki informacyjne o nominowanych w Gazecie Olsztyńskiej/ Dzienniku Elbląskim, Polskim Radiu Olsztyn oraz TVP Olsztyn. Do tego czasu konsumenci będą mogli głosować na nominowanych poprzez kupony i logowanie się na stronach internetowych regionalnych mediów. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 czerwca podczas Gali Jakości w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie.

Zachęcamy Państwa do głosowania na Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach!