Otwarty Konkurs Ofert - nabór do komisji oceniającej

17.05.2016
Starosta olsztyński ogłasza nabór na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach Otwartego Konkursu Ofert 2016 na wsparcie realizacji zadań publicznych. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 maja br. Propozycje należy przesłać na specjalnym formularzu (tu do pobrania: Formularz ) na adres Starostwa Powiatowego w Olsztynie, Plac Bema 5, 10-516 Olsztyn lub złożyć osobiście w sekretariacie starosty (II piętro, pokój 207).

Kandydatów mogą zgłaszać  organizacje pozarządowe z terenu powiatu olsztyńskiego lub działające na rzecz tutejszej społeczności. Nie mogą to być jednak podmioty biorące udział w konkursie. Maksymalnie można zgłosić 3 osoby.

Posiedzenie Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach OKO odbędzie się we wtorek 31 maja o godz. 12:00 w sali Zarządu Powiatu w Olsztynie (starostwo, pokój 206). Za uczestnictwo w pracach komisji jej członkom nie przysługuje wynagrodzenie ani zwrot kosztów dojazdu do urzędu.

Ogłoszenie Starosty Olsztyńskiego nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowej

Uchwala_Nr_71_1_2016_Otwarty Konkurs Ofert