Olsztyneckie Konfrontacje Zespołów Rockowych


Macie zespół rockowy? Gracie w garażu, a chcielibyście pokazać się szerszej publiczności? Zgłoście się do Olsztyneckich Konfrontacji Zespołów Rockowych „Pro Rock 2012". Zgłoszenia można wysyłać do 26 kwietnia, a sam przegląd odbędzie się 2 maja. Do wygrania nagrody pieniężne, rzeczowe i sława! Gwiazdą imprezy będzie formacja Lipali.

Organizatorem OKZR „Pro Rock 2012" jest Miejski Dom Kultury w Olsztynku, który postanowił dać szansę młodym kapelom, nieznanym jeszcze szerszej publiczności.
- W imprezie mogą uczestniczyć zespoły wykonujące każdą odmianę muzyki rockowej – mówi Katarzyna Waluk, dyrektor MDK w Olsztynku. – Do udziału w konfrontacjach zapraszamy zespoły działające przy ośrodkach kultury oraz zespoły działające samodzielnie.
Warto się zgłosić do konfrontacji, bo oprócz sławy i chwały laureaci otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe (I miejsce – nagroda 1.200 zł). Sam konkurs odbędzie się w środę 2 maja na terenie Przyzamcza w Olsztynku. Z kolei termin składania zgłoszeń upływa 26 kwietnia (chętne zespoły muszą wysłać na adres MDK-u kartę zgłoszenia i demo na płycie CD z nagraniami zespołu – minimum dwa utwory). Kartę zgłoszenia i regulamin można pobrać na dole informacji!!!
Po przeglądzie zagra zespół Lipali (godz. 19:00) z Tomaszem Lipnickim, wokalistą legendarnego zespołu Illusion.
Dodatkowych informacji udziela organizator:
Miejski Dom Kultury w Olsztynku, ul.Chopina 29, 11-015 Olsztynek, tel./fax. 0-89 519-22-01, kom. 605-041-521, e-mail: mgok@olsztynek.com.pl.

Pobierz kartę zgłoszeniową i regulamin!!! (Kliknij tutaj)

_