Nauczą, jak zorganizować małą loterię fantową

16.05.2012

Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli stowarzyszeń i rad sołeckich na szkolenie po tytułem „Zasady urządzania tzw. małych loterii fantowych", które przeprowadzi Wioleta Parda, Młodszy Ekspert Służby Celnej. Szkolenie odbędzie się we wtorek 22 maja. Szczegóły w rozwinięciu informacji.

_

Szkolenie przygotowane jest dla przedstawicieli NGO z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego, zainteresowanych procedurą prawną organizacji małych loterii fantowych.

Program szkolenia:
Podczas szkolenia poruszone zostaną kwestie dotyczące zasad urządzania tzw. małych loterii fantowych lub gry bingo fantowych na podstawie ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540, z późn. zm.). Szkolenie rozpocznie się prezentacją z zakresu wiedzy niezbędnej do zorganizowania tzw. małej loterii fantowej lub gry bingo fantowe, a następnie omówione zostaną przykładowe wzory dokumentów oraz losów niezbędnych przy zgłoszeniu małej loterii fantowej lub gry bingo fantowe. Szkolenie jest nieodpłatne i skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego.
Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

Miejsce szkolenia:
Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych,
ul. Tarasa Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn

Termin:
22 maja 2012 (wtorek) g. 16.00-18.00

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego >> (Kliknij!)

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu poinformujemy Państwa telefonicznie lub pocztą elektroniczną najpóźniej 2 dni przed szkoleniem.

Informacje na temat szkolenia:
OCOP, ul. Tarasa Szewczenki 1
ocop.olsztyn@gmail.com

Szkolenie jest organizowane przez Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie" w ramach projektu „Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych" realizowanego przy współudziale finansowym Gminy Olsztyn oraz projektu „W kierunku profesjonalizacji" współfinansowanego przez Powiat Olsztyński.