Młodzi ze Smolajn kręcą Unię!


Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach pojadą do Brukseli! To nagroda, która wygrali w konkursie „Młodzi kręcą Unię”, ogłoszonym przez Barbarę Kudrycką, poseł do Parlamentu Europejskiego. Zadaniem uczestników konkursu było zrealizowanie krótkometrażowego filmu fabularnego o dowolnej tematyce związanej z Unią Europejską w województwie podlaskim i warmińsko-mazurskim.

Filmy nadesłane na konkurs zostały opublikowane na stronie internetowej i facebook’u organizatora. Zwycięzca został wyłoniony na podstawie największej ilości głosów oddanych przez internautów. Najwyższy wynik, bo 1540 głosów, uzyskali młodzi filmowcy z Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach. Oto ich praca: https://youtu.be/yY0Z7nk29qc
Film został zrealizowany przez Aleksandrę Brodowską, Justynę Strojczyk, Natalię Gapską oraz Krystiana Małża. II miejsca zajęli studenci z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięzcy w nagrodę pojadą do Brukseli na czterodniową wycieczkę oraz otrzymają kamery Polaroid Cube.
Młodzi kręcą Unię

Gratulujemy!