Mistrzostwa Powiatu gimnazjalistów w piłce nożnej


Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 12 kwietnia na boiskach w gminie Biskupiec zostaną przeprowadzone Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego w Piłce Nożnej, 11-osobowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Drużyny można zgłaszać do 5 kwietnia!

_

Mistrzostwa Powiatu będą jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw I Rejonu WM SZS (awansują dwie najlepsze drużyny). Przygotowywane są płyty boisk w Borkach Wielkich, Mojtynach, Węgoju i jedno boisko zapasowe. Półfinały i finały zostaną rozegrane na boisku w Borkach Wielkich. Aby przygotować logistycznie zawody, niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa za pomocą poczty e-mail (dariuszmarchlewski@o2.pl lub szs.biskupiec@o2.pl ) do dnia 05 04 2012 r. W dniu 10 04 2012r. do zainteresowanych drużyn zostanie wysłany harmonogram rozgrywek z podziałem na grupy eliminacyjne (z każdej grupy do strefy gier rozgrywanych systemem pucharowym, awansuje Mistrz danej grupy eliminacyjnej), z zachowaniem prawa do rozstawienia najlepszych drużyn z ubiegłorocznych Mistrzostw. Tradycyjnie nagrodą będą Puchary ufundowane przez Starostę Olsztyńskiego – Mirosława Pampucha, a także dyplomy.
Termin zawodów: 12 04 2012 r., godz. 09.00
Miejsce: Borki Wielkie (boisko Główne), Mojtyny, Węgoj, Czerwonka (boisko zapasowe)
Z kolei w dniu 17 04 2012r. planowane jest rozegranie Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Zawody zostaną rozegrane na 2 boiskach Orlik 2012, w Biskupcu (będą to jednoczesne eliminacje powiatowe do Mistrzostw I Rejonu WM SZS), początek – godz. 09.00. Tu także nagrody, w postaci pucharów funduje Starosta Olsztyński – Mirosław Pampuch.
Wszystkie drużyny obowiązane są do posiadania aktualnych legitymacji szkolnych (zawodnicy) i złożenia list zawodników podpisanych przez Dyrektora Szkoły i Nauczyciela w-f.