Medale w Lekkiej Atletyce

W sobotę 28 maja w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego juniorów i juniorów młodszych. Podczas imprezy bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki z gminy Dywity. Medal złoty w biegu na 100 metrów wywalczyła Alicja Potasznik.
Złoto zdobyła również Paulina Potasznik, która wygrała bieg na 200 metrów. Złoty medal wywalczył także zespół czyli sztafeta dziewcząt 4x100 metrów w składzie: Iza Jatkiewicz, Ala Potasznik, Iza Górczak oraz Paulina Potasznik.
Bardzo blisko Podium była Iza Jatkiewicz, która w skoku w dal zajęła IV miejsce. Do medalu zabrakło 4 cm.
W rozgrywanym równolegle mityngu klasy I bardzo dobry wynik "nabiegała" młodziczka Iza Górczak, która pokonała 300 metrów w czasie 45.29. Jest to nowy rekord życiowy Izy. Dobry występ zaliczyła również Ala Jabłońska, która ustanowiła nową "życiówkę" w biegu na 300 metrów.
Wszystkim zawodniczkom gratujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnych startach.