wtorek, 26 Wrzesień 2017 , imieniny obchodzą: Justyna, Cyprian
dodaj do ulubionych

Warmia Warto!
kalendarz wydarzeń
szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Olsztynie

Plac Bema 5, 10-516, Olsztyn
tel.: 89 527 21 30
tel.: 89 521 05 19
fax: 89 527 24 14
starostwo@powiat-olsztynski.pl
Lądowisko w Gryźlinach
Tagi
Sonda

Co jest największym walorem Warmii?

Lista pracowników

Wydział Budownictwa i Inwestycji

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Wieczorek Grzegorz dyrektor 225 521-05-66

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw architektoniczno-budowlanych

Sobczak Adam adam.sobczak@powiat-olsztynski.pl podinspektor 228 521-05-14
Raczycki Łukasz lukasz.raczycki@powiat-olsztynski.pl główny specjalista 229 523-28-73
Turalska Dagmara inspektor 223 521-05-67
Olkowska Anna anna.olkowska@powiat-olsztynski.pl inspektor 226 523-28-85
Bielawska Adriana młodszy referent 227 521-05-12
Bortnowski Roman inspektor 228 521-05-14
Dabrowska Agnieszka podinspektor 228 521-05-14
Horba Adam 223 521-05-67
Żukowska Anna 228 523-28-85

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw inwestycji infrastrukturalnych

Wawrzyniak Dorota dorota.wawrzyniak@powiat-olsztynski.pl inspektor 218 523-28-74

 

Stanowisko pracy do spraw rozwoju

Lange Marta marta.lange@powiat-olsztynski.pl podinspektor 219 523-28-75

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw obsługi kancelaryjno-biurowej

Ginc Bożena inspektor 224 521-05-13
Kijuc Jarosław j.kijuc@powiat-olsztynski.pl inspektor 224 521-05-13
Leśnik – Piotrak Emilia emila.lesnik@powiat-olsztynski.pl inspektor 224 521-05-13
Makowska Izabela 224 521-05-66

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw zamówień publicznych

Ulatowska Magdalena  zamowienia@powiat-olsztynski.pl inspektor 221  521-05-64
Matczak-Pudelska Elżbieta  zamowienia@powiat-olsztynski.pl inspektor 221 521-05-64

Wydział Budżetu i Finansów

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Dulniawka Joanna joanna.dulniawka@powiat-olsztynski.pl główna księgowa 210 521-05-06

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw planowania i sprawozdawczości budżetowej

Sarol Maria maria.sarol@powiat-olsztynski.pl inspektor 209 521-05-58
Retkowska Aniela aniela.retkowska@powiat-olsztynski.pl podinspektor 209 521-05-58
Rutkowski Piotr piotr.rutkowski@powiat-olsztynski.pl inspektor 209 521-05-58

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw płac

Radzikowska Karina karina.radzikowska@powiat-olsztynski.pl inspektor 211 521-05-09
Grosz Anna anna.grosz@powiat-olsztynski.pl podinspektor 211 521-05-09
Pyzel Elżbieta elzbieta.pyzel@powiat-olsztynski.pl podinspektor 211 521-05-09

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw finansowo-księgowych

Kapińska Monika  m.kapinska@powiat-olsztynski.pl podinspektor 300a 521-05-03
Chrobak Aneta a.chrobak@powiat-olsztynski.pl inspektor 300a 521-05-03
Weroniecka Karolina inspektor 300a 521-05-03
Sidor Marta m.sidor@powiat-olsztynski.pl podinspektor 300c 521-05-25
Pill Żaneta zaneta.pill@powiat-olsztynski.pl młodszy referent 300a 521-05-03

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw kontroli finansowej

Kamiński Maciej maciej.kaminski@powiat-olsztynski.pl inspektor – kontroler finansowy 306 521-05-56

Wydział Geodezji

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Kowalewska Anna zgik@powiat-olsztynski.pl dyrektor 116 521-05-35

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw ewidencji gruntów i budynków

Truszczyńska Wioleta w.truszczynska@powiat-olsztynski.pl główny specjalisa 115 521-05-34
Korniak Michał michal.korniak@powiat-olsztynski.pl podinspektor 128 523-28-29
Krzysztoń Agata agata.krzyszton@powiat-olsztynski.pl inspektor 128 523-28-29
Miłosek Anna @powiat-olsztynski.pl podinspektor 132c 523-28-19
Zybowski Mariusz mariusz.zybowski@powiat-olsztynski.pl podinspektor 132c 523-28-19
Zyskowska Dorota dorota.zyskowska@powiat-olsztynski.pl inspektor 132c 523-28-19
Wiśniewska Agnieszka młodszy referent 113 521-05-33
Różycka Alicja alicja.rozycka@powiat-olsztynski.pl podinspektor 231 523-28-77
Mendelska Magdalena magda.mendelska@powiat-olsztynski.pl podinspektor 231 523-28-77

 

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Samoraj Barbara ewidencja.gr@powiat-olsztynski.pl
barbara.samoraj@powiat-olsztynski.pl
inspektor 132 521-05-49
Bukowski Zenon ewidencja.gr@powiat-olsztynski.pl
zenon.bukowski@powiat-olsztynski.pl
inspektor 132 521-05-49
Dorota Kołaczkowska ewidencja.gr@powiat-olsztynski.pl
dorota.kolaczkowska@powiat-olsztynski.pl
podinspektor 132 521-05-49
Packa-Szczepkowska Beata beata.packa@powiat-olsztynski.pl inspektor 132 523-28-92
Fiszbach Tomasz tomasz.fiszbach@powiat-olsztynski.pl podinspektor 132 521-05-48
Pałejko Piotr piotr.palejko@powiat-olsztynski.pl inspektor 113 521-05-33
Winczura Emilia emilia.winczura@powiat-olsztynski.pl podinspektor 133 523-28-92
Komar Cezary czarek.komar@powiat-olsztynski.pl inspektor 133 521-05-62
Mach Jarosław jarek.mach@powiat-olsztynski.pl inspektor 133 521-05-62
Witkowski Krystian krystian.witkowski@powiat-olsztynski.pl podinspektor 133 521-05-62
Wysocka Maria maria.wysocka@powiat-olsztynski.pl inspektor 133  521-05-51
Bobińska Urszula urszula.bobińska@powiat-olsztynski.pl podinspektor 133 521-05-51
Raciborska Janina janka.raciborska@powiat-olsztynski.pl podinspektor 133 523-28-92
Jakutajć Dariusz dariusz.jakutajć@powiat-olsztynski.pl inspektor 132 521-05-53
Suwiński Zdzisław zdzisław.suwinski@powiat-olsztynski.pl podinspektor 132 521-05-53
Rudzińska-Marguardt Natalia @powiat-olsztynski.pl referent 132 521-05-49

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw uzgadniania dokumentacji projektowej

Rogińska Emilia emilia.roginska@powiat-olsztynski.pl inspektor 129 523-28-69
Pawłowska Małgorzata malgorzata.pawlowska@powiat-olsztynski.pl podinspektor 127 521-28-40
Krupka Agnieszka  ggn.zud@powiat-olsztynski.pl podinspektor 130 523-05-39

Zamiejscowe stanowisko pracy w Biskupcu

Winczura Bogumiła bogumila.winczura@powiat-olsztynski.pl podinspektor 715-23-22

Wydział Gospodarki Nieruchomościami

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Grzybowska Katarzyna katarzyna.grzybowska@powiat-olsztynski.pl dyrektor 111 521-05-32

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw  gospodarowania nieruchomościami Skarbu Państwa

Brzozowska Izabela izabela.brzozowska@powiat-olsztynski.pl inspektor 106 523-28-86
Orłowska-Mach Iwona iwona.orlowska-mach@powiat-olsztynski.pl inspektor 106 523-28-86
Jastrzemska Kamila kamila.jastrzemska@powiat-olsztynski.pl inspektor 112 523-28-78
Mirowska Joanna joanna.mirowska@powiat-olsztynski.pl podinspektor 106 523-28-86

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw gospodarowania nieruchomościami Powiatu

Fabisiak Anna anna.fabisiak@powiat-olsztynski.pl inspektor 108 521-05-29
Bazarnik Agnieszka agnieszka.bazarnik@powiat-olsztynski.pl inspektor 108 521-05-29
Kowalska Iwona inspektor 108 521-05-29
Woźniak Jakub specjalista 109 521-05-31
Waleriańska Agnieszka agnieszka.walerianska@powiat-olsztynski.pl inspektor 112 523-28-78
Czyża Szymon szymon.czyza@powiat-olsztynski.pl inspektor 112 523-28-78

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw uwłaszczeń, odszkodowań i ochrony gruntów rolnych

Ostaszewska Violetta violetta.ostaszewska@powiat-olsztynski.pl inspektor 107 523-28-87
Dębowska Teresa teresa.debowska@powiat-olsztynski.pl inspektor 107 523-28-87
Kubrowska Grażyna grazyna.kubrowska@powiat-olsztynski.pl główny specjalista 107 523-28-87
Bąk Magdalena magdalena.bak@powiat-olsztynski.pl inspektor 108 521-05-29

 

Zamiejscowe stanowisko pracy w Biskupcu

Salamon Jerzy inspektor 715-23-22

Wydział Gospodarowania Środowiskiem

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Świeczkowska Aneta aneta.swieczkowska@powiat-olsztynski.pl dyrektor 233 521-05-27

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw leśnictwa, łowiectwa i przyrody

Łach Krzysztof krzysztof.lach@powiat-olsztynski.pl podinspektor 212 523-28-38
Hegier Mariola mariola.hegier@powiat-olsztynski.pl inspektor 230 521-05-18

 

Samodzielne stanowisko pracy do spraw zadrzewień i dotacji celowych w zakresie ochrony środowiska

Zapadka Iwona iwona.zapadka@powiat-olsztynski.pl inspektor 230 521-05-18

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw gospodarowania wodami i spraw melioracyjnych

Zębek Jolanta jolanta.zebek@powiat-olsztynski.pl główny specjalista-koordynator 222 523-28-84
Dobrzeniecki Wojciech wdobrzeniecki@powiat-olsztynski.pl inspektor 222 521-05-28
Kopańko Urszula urszula.kopanko@powiat-olsztynski.pl inspektor 222 521-05-28

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw ochrony powietrza i geologii

Politowska Katarzyna katarzyna.politowska@powiat-olsztynski.pl inspektor 231 521-05-26
Paulina Pinkowiecka podinspektor 231 521-05-26

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw ogólnych, rybactwa i gospodarki odpadami

Pisarek Ewa  gs@powiat-olsztynski.pl inspektor 232 523-28-88
Skrzypczyk Halina halina.skrzypczyk@powiat-olsztynski.pl inspektor 232 523-28-88

Wydział Komunikacji i Transportu

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Wasieczko Zbigniew dyrektor 14 521-05-30

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw rejestracji pojazdów

Marchwica Aneta inspektor-koordynator 12 523-28-81
Fras-Wierzchowska Ewa podinspektor 12 523-28-81
Wawrowski Łukasz inspektor 12 523-28-81
Licznerska Joanna inspektor 12 523-28-81
Kielak Edyta inspektor 12 523-28-81
Chmielińska Magdalena podinspektor 12 523-28-81
Gutkowska-Gwiazda Aleksandra inspektor 12 523-28-81

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw wydawania uprawnień kierowcom

Lewandowska Barbara podinspektor 12 521-05-22
Salamon Mariusz inspektor 18 521-05-24
Czyża Zbigniew inspektor-koordynator 18 521-05-24
Zawadzka Izabela inspektor 18 521-05-24

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw transportu drogowego

Joanna Martul inspektor  307 521-05-16
Szyrwiński Marek inspektor  307 521-05-16

 

Stanowisko pracy do spraw zarządzania ruchem na drogach powiatowych i gminnych

Bochno Włodzimierz specjalista

 

Zamiejscowe stanowisko pracy w Dobrym Mieście

Bratek Agnieszka inspektor 616-33-17
Piszko Tomasz młodszy feferent 616-33-17

 

Zamiejscowe Stanowisko Pracy w Biskupcu

Małachowska Anna inspektor
Ciskowska Ewa podinspektor 715-44-63
Brzóska Magdalena młodszy referent 715-44-63

Wydział Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Guga Barbara dyrektor 104 521-05-36

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw szkół publicznych i niepublicznych, spraw osobowych dyrektorów szkół, awansu zawodowego, sprawozdawczości i projektów unijnych

Kiliańska-Koneczna Edyta samodzielny referent 101 521-05-38
Okoniewska Justyna inspektor-koordynator 101 521-05-38
Łukasik Wojciech inspektor 103 521-05-37

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw kultury, sportu, nadzoru stowarzyszeń, kształcenia specjalnego i resocjalizacji

Lech Sławomir inspektor 105 523-28-80
Marcinkiewicz Janina inspektor 105 523-28-80

Sekretarz Powiatu

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Bąkowska Maria maria.bakowska@powiat-olsztynski.pl SEKRETARZ POWIATU 202 521-05-02

Wydział Organizacyjny

Sekretarz Powiatu pełni funkcję Dyrektora Wydziału Organizacyjnego

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw obsługi interesantów

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Tarnowska Angelina pomoc administracyjna 2 521-05-19
Koniecpolska Ewa podinspektor 2 521-05-19
Stackiewicz Karolina podinspektor 2 527-21-30
Andruszkiewicz Katarzyna sekretarka 207 521-05-00
Kościuszko Katarzyna inspektor 207 521-05-00

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw obywatelskich i organizacyjnych

Prussakow Magdalena  organizacyjny@powiat-olsztynski.pl Główny specjalista 215 521-05-11
Drygalska Irena  organizacyjny@powiat-olsztynski.pl inspektor 215 521-05-11
Machela Hanna or@powiat-olsztynski.pl podinspektor 213 521-05-10
Szulc Anna (Biuro Rzeczy Znalezionych) or@powiat-olsztynski.pl podinspektor 213 521-05-10
Zawadzki Stanisław konserwator
Jegliński Kazimierz robotnik gospodarczy
Augustynowicz Bogdan kierowca
Drygalski Maciej kierowca

 

Archiwum zakładowe

Suchodolska Agnieszka (Archiwum Zakładowe) archiwista 521-05-60
Korzeniewski Stanisław (Archiwum Zakładowe) specjalista 521-05-60

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw kadrowych

Szyrwińska Izabela kadry@powiat-olsztynski.pl inspektor 238 521-05-20
Gosk Halina podinspektor 238 521-05-20
Głozak Aleksandra młodszy referent 238 521-05-20
Wesołowska Elżbieta inspektor 238 521-05-20

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw obsługi organów Powiatu

Zaworska Iwona inspektor 203 521-05-07
Dauksza Witold podinspektor 203 521-05-07
Ulatowski Piotr inspektor 203a 521-05-08

Samodzielne stanowisko pracy do spraw ochrony zdrowia

Maciejewska Marta główny specjalista 236 521-05-68

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw obsługi informatycznej

Monkiewicz Zbigniew starszy informatyk 302 523-28-96
Chmielewski Piotr informatyk 302 521-05-46

 

Wieloosobowe stanowisko pracy do spraw promocji Powiatu

Bujewicz-Mydlak Magdalena magdalena.mydlak@powiat-olsztynski.pl inspektor 310 521-05-43
Zinkiewicz Katarzyna katarzyna.zinkiewicz@powiat-olsztynski.pl inspektor 305 521-05-41
Muszałowska Jowita jowita.muszalowska@powiat-olsztynski.pl podinspektor 305 521-05-41
Matys Krzysztof k.matys.axel@gmail.com podinspektor 309 521-05-42
Argalski Marcin marcin.argalski@powiat-olsztynski.pl referent 309 521-05-42

Wydział Zarządzania Kryzysowego

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Załuski Zbigniew dyrektor 304 521-05-57

 

Soczewka Janusz główny specjalista 303 521-05-47
 Klik Iwona młodszy referent  303  521-05-47

Rzecznik Konsumentów Powiatu Olsztyńskiego

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Jasińska Lucyna Rzecznik Konsumentów Powiatu Olsztyńskiego 220 523-28-90

Audytor wewnętrzny

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Zaworski Michał Audytor wewnętrzny 306 521-05-56

Stanowisko Pracy ds. BHP

Nazwisko i imię adres e – mail stanowisko pokój nr telefonu
Pawełkiewicz Krzysztof specjalista ds. BHP 6 523-28-76

image_pdfimage_print
17 / 02 / 2016

sejmpuls_powiatu

99_locek_wiadomosci_z_gmin99_emapa99_locek_strategia98_banerek-rodzinaprojekty-unijneinwestycje powiatupsd_kloceku_pracy

98_OcRSO

remonty

 

Copyright © 2013 Powiat Olsztyński     Kalendarz imprez | Mapa serwisu | Polityka plików Cookies | Kanał rss realizacja: strony www virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji