poniedziałek, 20 Listopad 2017 , imieniny obchodzą: Anatol, Sedzimir
dodaj do ulubionych

Warmia Warto!
kalendarz wydarzeń
szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Olsztynie

Plac Bema 5, 10-516, Olsztyn
tel.: 89 527 21 30
tel.: 89 521 05 19
fax: 89 527 24 14
starostwo@powiat-olsztynski.pl
Lądowisko w Gryźlinach
Tagi
Sonda

Co jest największym walorem Warmii?

Lista osób przyjętych do Powiatowej Szkoły Muzycznej

Lista osób przyjętych do Powiatowej Szkoły Muzycznej

Zakończyła się rekrutacja do Powiatowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dywitach. Naukę w szkole rozpocznie od nowego roku 80 uczniów podzielonych na dwa cykle. 11 osób znalazło się na liście rezerwowej. Przedstawiamy listę osób przyjętych wraz z przydziałem instrumentów.  

Lista osób przyjętych do Powiatowej Szkoły Muzycznej I st. w Dywitach wraz z przydziałem instrumentów*

Cykl 6 – letni (dziecięcy)

Imię i Nazwisko

Instrument

Nauczyciel

Justyna Barańska
Gabriela A. Michalska
Bartosz Ciemiński
Patrycja Fiuk
Hanna Zofia Żuk
Jakub Czajkowski
Michalina Pałejko
Agata Zduńczyk

fortepian

Jolanta Cieplińska

Rozalia Maciąg
Mateusz Burniewicz

skrzypce

Dorota Obijalska

Magdalena Ząbkiewicz
Weronika Pawlak
Weronika Cender
Klaudia Klifeld
Aleksandra Grabińska
Kaja Wiktoria Szostak
Daria M. Kierznowska
Filip Wasilewski
Anna Sadowska 

Agnieszka Kuźniak

Natalia Kapitan
Julianna Sawońska
Patrycja Szczęsna
Otylia Dawidson

flet

Anna Kłosowska-Gryc

Agnieszka Łabędzka
Wiktoria Jeleniewska
Alan Dżbik

Ewa Giska

Michał Żelazowski

gitara

Adam Giska

Tomas Zalman
Julia Malinowska
Aleksander Kukliński

klarnet

Cezary Gryc

Zachariasz Dąbrowski
Julian Chęcmanowski

akordeon

Żaneta Rutkowska

Cykl 4 – letni (młodzieżowy)

Imię i Nazwisko

Instrument

Nauczyciel

Emilia Gall
Paulina Barańska
Aleksandra Butkiewicz
Wioletta Żuk
Aleksandra Chmielewska
Karolina Kozłowska
Ignacy Maciąg

fortepian

Marcin Kucharzewski

Katarzyna Gołota
Michał Krajewski
Paweł Krajewski

skrzypce

Dorota Obijalska

Olga Szulich
Julia Pszczółkowska
Julia Brewka
Miranda Adamczyk

Agnieszka Kuźniak

Zofia Czaplińska
Karolina Kozłowska
Izabela Cegiełka
Magdalena Gwarek
Wiktoria J. Majcherska

wiolonczela

Paweł Panasiuk

Aleksandra Chwietczuk
Aleksandra Szmigiel
Paulina Chłopik
Paulina Cekała
Aleksandra Górczyńska
Wiktoria Emilianowicz

gitara

  

Adam Giska

Aleksandra Sokołowska
Klaudia Prusik
Maciej Gajcy
Justyna Sierżant
Jakub Urbański

Elżbieta Pliszka

Zuzanna Urbańska
Milena E. Wachowicz

flet

Anna Kłosowska-Gryc

Anita Leszczyńska
Hanna Tarnowska
Kamila Gajlewicz
Natalia Zduńczyk

Ewa Giska

Lena Kantor
Maria Urbańska
Alicja Markowska

klarnet

Cezary Gryc

Olga Brewka
Jakub Gabriel

saksofon

Cezary Gryc

Karol Jarzyński
Ada Waszkiewicz
Konrad Szczęsny
Julia Krupińska 
Izabela Dobrzeniecka

akordeon

Żaneta Rutkowska

Tomasz Podubiński
Bartosz Kuriata

trąbka

Janusz Ciepliński

lista rezerwowa:
Patryk Pupecki
Justyna Olejnik
Zuzanna Gabrel
Patrycja Pająk
Julia Bystrek
Zofia Nowak
Piotr Mondroch
Sidor Kacper
Paulina Bagińska
Lenda Monika
Julia Szostak

* W razie wątpliwości prosimy o kontakt z pełnomocnikiem Starosty Olsztyńskiego ds. organizacji szkoły muzycznej I stopnia w Dywitach – Panem Januszem Cieplińskim, tel. 796 480 262, e-mail: janusz.cieplinski@ugdywity.pl

 

image_pdfimage_print
19 / 07 / 2010

Zobacz również:

sejmpuls_powiatu

99_locek_wiadomosci_z_gmin99_emapa99_locek_strategia98_banerek-rodzinaprojekty-unijneinwestycje powiatupsd_kloceku_pracy

98_OcRSO

remontyport-mazury

 

Copyright © 2013 Powiat Olsztyński     Kalendarz imprez | Mapa serwisu | Polityka plików Cookies | Kanał rss realizacja: strony www virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji