Krakowskie sukcesy taekwondzistów

Wiktor Augustowski i Antonina Milewska z Biskupca przywieźli medale z Międzynarodowych Mistrzostw Polski Taekwondo.

W dniach 18–19 marca br. w Krakowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Taekwondo ZSPUT. W zawodach wzięło udział blisko 630 zawodników z całego kraju oraz Austrii i Litwy. W mistrzostwach walczyło także 11 zawodników Klubu Sportowego Egida. Taekwondziści z Biskupca (Wiktor Augustowski oraz Antonina Milewska) poradzili sobie znakomicie przywożąc w sumie 3 medale.
Wiktor zdobył mistrzostwo Polski w układach tradycyjnych dzieci 8 lat oraz 2 miejsce w technikach szybkościowych, również w 8 latkach. Antonina zdobyła wicemistrzostwo Polski wśród 8 latków dziewczynek w konkurencji technik szybkościowych. Warto zaznaczyć, że występowała po raz pierwszy na tak dużej imprezie i był to niezwykle udany debiut. W kategoriach Wiktora oraz Antoniny znajdowało się blisko 30 zawodników. Podsumowując występ całego Klubu Sportowego Egida, jego zawodnicy zdobyli 5 złotych oraz 5 srebrnych medali.