Konkurs plastyczny - Aktywne i zdrowe spędzanie wolnego czasu


Powiat Olsztyński ogłosił konkurs plastyczny pod hasłem: „Aktywne i zdrowe spędzanie wolnego czasu młodzieży XXI w. – alternatywą dla nowoczesnych gadgetów technologicznych” skierowany do uczniów klas I – III ze szkół średnich, dla których jest organem prowadzącym.

Celem konkursu jest przede wszystkim promocja zdrowego stylu życia i poszerzenie wiedzy z zakresu różnorodnych form aktywności fizycznej. Konkurs ma zachęcić młodzież do poszukiwania różnych form czynnego i zdrowego spędzania wolnego czasu i wyboru tej odpowiedniej dla siebie.
Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice i formacie: A2, A3 (w przypadku kompozycji przestrzennej 42x59x30 cm) oraz dodatkowej pracy opisowej, wyjaśniającej motywy wyboru zaprezentowanej aktywności oraz opisującej krótko technikę wykonania pracy. Konkurs realizowany jest w dniach 1-31 maja 2018 r. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Olsztynie w pierwszej połowie czerwca br.

Na zwycięzców czekają ciekawe i atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca – voucher na wyjazd na obóz sportowo – językowy nad morzem, II miejsce to bilet do kina dla 2 osób i wejściówki na basen, natomiast osoba, która zajmie III miejsce otrzyma bilet do kina dla 2 osób. Ponadto czekają drobne upominki dla wszystkich uczestników konkursu.

Zgoda na udział oraz regulamin konkursu do pobrania