Konkurs na projekt tablicy upamiętniającej

W związku z niezłożeniem żadnej pracy w pierwszym konkursie na projekt tablicy upamiętniającej zasłużonych Warmiaków w Brąswałdzie, wójt Gminy Dywity ogłasza drugi konkurs i serdecznie zachęca do wzięcia w nim udziału. Laureat otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 4 tys. zł oraz zostanie zaproszony do negocjacji w sprawie realizacji jego projektu. Prace konkursowe można składać w siedzibie organizatora konkursu, czyli Gminie Dywity, do dnia 30 listopada 2018r. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, przede wszystkim artystów plastyków, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji tablic pamiątkowych. Regulamin konkursu i szczegóły znajdują się w rozwinięciu informacji. Zapraszamy do udziału!

Regulamin konkursu - plik DOC.