niedziela, 20 Styczeń 2019 , imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian
dodaj do ulubionych

Warmia Warto!
kalendarz wydarzeń
szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Olsztynie

Plac Bema 5, 10-516, Olsztyn
tel.: 89 527 21 30
tel.: 89 521 05 19
fax: 89 527 24 14
starostwo@powiat-olsztynski.pl
Lądowisko w Gryźlinach
Tagi
Sonda

Co jest największym walorem Warmii?

Konkurs kolęd i pastorałek

Konkurs kolęd i pastorałek

19 grudnia w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II odbył się międzyszkolny konkurs kolęd.

W tym roku młodzi artyści byli oceniani przez jury w składzie: Cezary Nowakowski, Alicja Kosewska-Terech oraz Martyna Lesińska.

Zmagania konkursowe rozstrzygane były w 4 kategoriach: przedszkola, klasy I-III szkół podstawowych, klasy IV-VI szkół podstawowych oraz klasy VII-VIII szkół podstawowych, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.
Jury po wysłuchaniu wszystkich konkursowych występów postanowiło nagrodzić:

Przedszkola:

I miejsce – Lena Kowalska, Szymon Zieliński i Artur Góralski z Przedszkola nr 5 w Biskupcu
II miejsce – Gabriela Łukaszewska z Niepublicznego Przedszkola „Bajka” w Biskupcu
III miejsce – Kamila Próchniak z Niepublicznego Przedszkola „Jacek i Agatka” w Biskupcu

Wyróżnienia:

Remigiusz Rogoziński z Niepublicznego Przedszkola „Jacek i Agatka” w Biskupcu w Biskupcu, Ola Sobczyk, Aleksander Talarek, Leila Wierzbicka z Przedszkola nr 5 w Biskupcu, Hanna Romanowicz z Niepublicznego Przedszkola „Bajka” w Biskupcu oraz Julia Leonczak z oddziału przedszkolnego SP 3.

Klasy I – III SP:

I miejsce – Najlepsze Nutki ze Społecznej SP w Bredynkach
II miejsce – Iga Pstrągowska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Biskupcu
III miejsce – Hanna Haras ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Biskupcu

Wyróżnienia:

Katarzyna Młynarczyk, Maja Jelisiejew oraz Barbara Budek z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Biskupcu.

Klasy IV – VI SP:

II miejsce – Klaudia Węgielewska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Biskupcu
III miejsce – Małgorzata Polewaczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Biskupcu

Klasy VII – VIII SP, Gimnazja, Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce – Patrycja Żukowska z Katolickiego Gimnazjum Społecznego
I miejsce – Amelia Kwiatkowska ze Szkoły Podstawowej w Czerwonce
II miejsce – Maria Kubarewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Biskupcu
III miejsce – Marietta Ostapczuk ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Biskupcu

Wyróżnienia:

Magdalena Kmieć ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Biskupcu

Oprócz występów muzycznych podlegających ocenie w przerwach można było wysłuchać świątecznych piosenek w wykonaniu Patrycji Żukowskiej oraz Jakuba Kałędka.

Galeria zdjęć – pod linkiem.

image_pdfimage_print
20 / 12 / 2018

Zobacz również:

Środa z filmem

Środa z filmem

16 / 01 / 2019
Piechurzy na starcie

Piechurzy na starcie

15 / 01 / 2019

sejmtransmisje_obradpuls_powiatu

99_locek_wiadomosci_z_gmin99_emapa99_locek_strategia98_banerek-rodzinaprojekty-unijneinwestycje powiatupsd_kloceku_pracy

98_OcRSO

remontyport-mazury

 

Copyright © 2013 Powiat Olsztyński     Kalendarz imprez | Mapa serwisu | Polityka plików Cookies | Kanał rss realizacja: strony www virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji