Komunikator SISMS zmienił się w aplikację BLISKO

Urząd Gminy w Stawigudzie informuje, że w dniu 30 listopada 2016 r. dawny Komunikator SISMS zastąpiony został przez aplikację mobilną BLISKO. Nowa aplikacja działa na platformach: Android, iOS oraz Windows 10 Mobile i zachowuje zalety i funkcjonalności Komunikatora SISMS. BLISKO to również nowy wymiar wiadomości i funkcjonalności do których należą m.in wybór nadawców i ich identyfikacja, wiele załączników, oznaczenie na mapie, filtrowanie i oznaczanie ulubionych wiadomości, ankiety, i opcja "prześlij dalej".

Teraz w BLISKO wystarczy wpisać nazwę swojej miejscowości, a aplikacja wyświetli wszystkich aktywnych nadawców z tego obszaru. To użytkownik decyduje od jakich nadawców (serwisów tematycznych) chce otrzymywać informacje. Wskazać można wiele miejscowości, a jeżeli dołączą do nich nowi nadawcy, to system wyśle powiadomienie. Nowe rozwiązanie stworzone zostało po to, aby mieszkańcy mogli na bieżąco otrzymywać lokalne informacje od wielu nadawców.

Warto wiedzieć, że w aplikacji BLISKO dane teleadresowe użytkowników są chronione wg wymogów GIODO, również w komunikacji dwustronnej, czyli kolejnej funkcjonalności, która pozwala na bezpośrednią korespondencję użytkownika z nadawcą z poziomu aplikacji. Zapraszamy mieszkańców i gości odwiedzających gminę do pobrania i korzystania z aplikacji BLISKO, która dla użytkowników jest bezpłatna.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.sisms.pl.