Jarmark Wielkanocny w Dobrym Mieście


Poznanie lokalnych twórców, możliwość nabycia produktów dalekich od masowej produkcji, a wszystko w świątecznej atmosferze. To pomysł Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 22 marca na Przedmurzu przy ul. Sowińskiego w Dobrym Mieście.

- Ideą Jarmarku jest  stworzenie atrakcyjnego miejsca spotkań twórców ogólnie pojętego rękodzieła oraz odbiorców poszukujących niepowtarzalnych ozdób. Zależy nam na umożliwieniu twórcom nie tylko sprzedaży ręcznie wykonanych prac, ale przede wszystkim zorganizowaniu przestrzeni do stworzenia wystawy swoich dzieł i prezentacji talentu – mówi Milena Brzostek z Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście.

Jak podkreślają organizatorzy, chodzi też o możliwość spotkania się i poznania twórców, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji, rozwijanie wrażliwości estetycznej przez kontakt z oryginalnymi przedmiotami i przedstawienie odbiorcom atrakcyjnej i niepowtarzalnej oferty.

Rękodzielnicy, twórcy ludowi i osoby zajmujące się dziedzictwem kulinarnym, które są zainteresowane uczestnictwem w Jarmarku, mogą się zgłaszać do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście do 17 marca. Ilość miejsc wystawienniczych jest ograniczona.

Pliki do pobrania:
regulamin
karta_uczestnika_wystawcy

(Wykorzystana grafika pochodzi z portalu handmady.com.pl)