Jarmark Bożonarodzeniowy w Dobrym Mieście

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia sprzyjają wspólnym spotkaniom, kolędowaniu i przygotowywaniu ozdób. W tym roku w Dobrym Mieście Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie 11 grudnia na Przedmurzu przy ul. Sowińskiego.

W scenerii Baszty Bocianiej rozlegną się świąteczne dźwięki  zespołów Centrum Kulturalno-Bibliotecznego. Na dobromiejskim jarmarku  poznamy zwyczaje i tradycje w nastrojowym, zabytkowym otoczeniu kamienic. Spotkanie to też świetna okazja do prezentacji prac twórców ludowych i rękodzielników oraz produktów spożywczych.  Gmina do współpracy zaprasza wszystkich rękodzielników, twórców ludowych, rzemieślników, szkoły, stowarzyszenia i grupy twórcze. Przygotowane stoiska będą do dyspozycji po przesłaniu Karty Zgłoszenia na adres e-mail: m.brzostek@ckbdobremiasto.pl lub pocztą do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście, ul. Górna 1a, 11-040 Dobre Miasto do 6 grudnia 2016 r.

Jarmark 11 12 D Miasto