IV Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego

16.05.2018
We wtorek 15 maj a w Świątkach odbyła się, po raz czwarty gala sportu. 67 sportowców i trenerów, 20 różnych dyscyplin, setki godzin spędzonych na treningach – to rok 2017 w wykonaniu najlepszych sportowców powiatu.

Poznajcie laureatów IV Gali Sportu Powiatu Olsztyńskiego!

Kategoria dzieci w wieku do lat 13 - ANTONINA MILEWSKA – Stowarzyszenie „KS Egida” w Barczewie.
Kategoria młodzież w wieku 14-18 lat - SZYMON PIĄTKOWSKI – Klub sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.
Kategoria open - BARTOSZ ZABŁOTNY - Stowarzyszenie KS „Egida” w Barczewie.
Kategoria osoby niepełnosprawne - WIKTOR ZASTAWNY – Stowarzyszenie Sportowe Olimpiady Specjalne Polska Klub „Tęcza Kruzy” przy PSKOEW w Kruzach.
Kategoria trenerzy - DARIUSZ JASKULSKI – Ludowy Klub Kolarski „WARMIA” BISKUPIEC
Kategoria działacz sportowy - IWONA JASIŃSKA – Uczniowski Klub Sportowy FRENDO Dywity.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim nominowanym. To duma mieć takich sportowców w naszym powiecie!
Zapraszamy do obejrzenia relacji z gali

Pełna lista sportowców wraz z osiągnięciami