Elvis wręczał kwiaty


8 marca. Data lubiana lub nie, kojarząca się z dawnym ustrojem, pończochami i goździkiem. Niemniej kobiety w tym dniu otrzymują kwiaty, wyruszają do restauracji, bo w końcu każda okazja jest dobra, by świętować.

Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach również traktuje to jako impuls do spotkania, dlatego co roku organizuje koncert z tej okazji. W tym roku zaproszony został Elvis Presley, który osobiście składał życzenia wszystkim przybyłym kobietom i zaprezentował kilkanaście swoich utworów. W tej roli wystąpił Adam Gałka, który otrzymał certyfikat od Ogólnopolskiego Fan Klubu jako najlepszy odtwórca piosenek Elvisa w naszym kraju.

Zanim jednak publiczność przeniosła się do Las Vegas, wszystkich przywitał burmistrz Leszek Boczkowski, który przybyłym paniom złożył życzenia i każdej wręczył słodki upominek. Następnie na scenie wystąpiła grupa baletowo-rytmiczna oraz dzieci i młodzież z grupy wokalnej, które  chciały zaprezentować umiejętności zdobyte na zajęciach w Miejskim Ośrodku Kultury w Jezioranach, prowadzonych przez Ewelinę Banach-Bardońską.
elvis2

Punktem kulminacyjnym koncertu było wręczenie przez śpiewającego Elvisa kwiatów każdej pani. Pomogli również panowie pracujący w ośrodku. Niedzielny wieczór upłynął w stylu lat ’70, a panie żegnały się z rumieńcami na twarzy. To dowodzi, że każda okazja jest dobra, by się spotykać, dlatego już dziś zapraszamy za rok!

tekst Magdalena Półtorak
fot.  Anna Urbanik