Dzień otwarty na półwyspie Lalka

19.11.2012
Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem bajkowo położonego półwyspu Lalka nad jeziorem Łańskim z ośrodkiem wypoczynkowym Kormoran będą mogły dokładnie obejrzeć przedmiot sprzedaży. Zarząd Powiatu w Olsztynie zaprasza na Dzień Otwarty, który jest przewidziany na środę 21 listopada w godz. od 9 do 13.

_

Zarząd Powiatu w Olsztynie informuje, że w związku z ogłoszonym I ustnym nieograniczonym przetargiem na sprzedaż nieruchomości położonej w Starej Kaletce, gmina Purda, półwysep Lalka nad jeziorem Łańsk, oznaczonej w ewidencji gruntów numerem działki 224/3 o powierzchni 15,8700 ha, zabudowanej budynkami Ośrodka Wypoczynkowego „Kormoran” w środę 21 listopada w godz. 9-13 ww. Ośrodek zostanie otwarty dla potencjalnych nabywców, którzy będą mogli obejrzeć przedmiot sprzedaży.

Link do przetargu:

W skład nieruchomości wystawionej na sprzedaż wchodzą: główny budynek hotelowy z 16 pokojami oraz wyremontowane i praktycznie gotowe do użytkowania dwa domki jednorodzinne, stajnia na pięć koni, nieużywana wozownia i budynek gospodarczy. Ośrodek ma ciekawe wyposażenie. W budynku hotelowym znajduje się niewielki basen, który tylko oczekuje na wodę i wyposażona kuchnia z częścią restauracyjną. W pierwszym z domków są cztery wyposażone apartamenty, a w drugim duży salon z kominkiem, kuchnia, łaźnia i sauna. Z kolei na trzeciej „głowie” półwyspu znajduje się ambona. Na półwyspie jest także dzika zwierzyna. Stałymi bywalcami są dziki, a przypływają też sarny i jelenie. Ważna informacja jest taka, że nieruchomość jest uzbrojona w pełną infrastrukturę techniczną.

_