Biskupiec na Pucharze Taekwondo

Zawodnicy Klubu Sportowego Egida sekcji Biskupiec bardzo dobrze zaprezentowali się na Otwartym Pucharze Polski Północnej Taekwondo w Olsztynku.

Puchar odbył się 18 lutego. Zawodnicy z Biskupca zdobyli w sumie 5 medali (2 złote, 3 srebrne). W zawodach brało udział 230 zawodników z 18 klubów. Po raz kolejny dobrze zaprezentował się senior Damian Rogucki, który w kategorii walk semi contact + 180 cm zdobył II miejsce oraz w walkach light contact +84 kg również II miejsce. Na podium stanęła debiutantka z Biskupca Antonina Milewska , która w kategorii dzieci 8 lat dziewczynki w konkurencji tempówek (kopania na czas) zdobyła II miejsce. Dwa razy na podium stawał również Wiktor Augustowski. Wiktor zdobył w kategorii dzieci 8 lat chłopcy I miejsce w tempówkach oraz I miejsce w konkurencji układów formalnych tradycyjnych. Z wielkim zaangażowaniem konkurowali również inni zawodnicy Biskupca, którzy po wyrównanych walkach minimalnie przegrywali. Byli to Wojciech Nowakowski, Barbara Budek, Przemysław Adamowicz, Wiktoria Kujawa, Damian Kujawa. Łącznie Klub Sportowy Egida ze wszystkich sekcji reprezentowała grupa 45 zawodników, którzy zdobyli  w sumie 34 medale (9–14–11) co dało III miejsce w klasyfikacji generalnej na 18 klubów.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie KS Egida z prezesem Bartoszem Zabłotnym oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwondo.