Biskupczanie na podium

Augustowski, Wojciech Nowakowski i Damian Roguski wrócili z Otwartych Mistrzostw Polski Sztuk Walk WKSF z medalami.

Zawody odbyły się w Mińsku Mazowieckim 14 stycznia. W mistrzostwach wzięło udział blisko 250 zawodników z 20 klubów. Utytułowany już na międzynarodowych imprezach Wiktor Augustowski zajął w Mińsku II miejsce w kategorii Pointfighting i Kalaki (dzieci starsze 125cm).

W mistrzostwach wystartowało też dwóch debiutantów z Biskupca, którzy udanie rozpoczęli swoją przygodę ze sportami walki i każdy z nich przywiózł medal. Damian Rogucki w walkach light kick wygrał w finale z trenerem Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo Tomaszem Zarembą, a w walkach semi contact + 185 cm zajął II miejsce. Wojciech Nowakowski zwyciężył w kategorii dzieci soft stick – 140 cm.