Bal charytatywny na rzecz dzieci uzdolnionych muzycznie


Lubisz zabawę na poziomie, w eleganckim towarzystwie, przy wykwintnym menu i doskonałej muzyce? Jeśli tak, nie może Cię zabraknąć na Balu Charytatywnym, który odbędzie się 16 lutego w Dobrym Mieście pod patronatem starosty. Dochód z balu zostanie przeznaczony na stypendia dla uczniów Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach. 

- Mimo iż nauka w szkole muzycznej jest bezpłatna, rodzice uzdolnionych uczniów ponoszą znaczne koszty związane choćby z wyjazdami na kursy i warsztaty mistrzowskie, podróże i zakwaterowanie. Szkoła znajduje sponsorów, ma możliwość pozyskiwania środków w ramach 1 %, ale szukamy dodatkowych sposobów na wsparcie naszych wychowanków – mówi Janusz Ciepliński, dyrektor PSM I st. w Dywitach. - Pomysł zorganizowania balu charytatywnego pochodzi od Rady Rodziców, nauczycieli nie trzeba było specjalnie przekonywać do włączenia się do działania. To właśnie oni, oprócz DJ-a, zaproszą do tańca. W repertuarze znajdą się zarówno największe broadwayowskie przeboje, muzyka swingowa, a nawet standardy operetkowe.

W trakcie balu odbędzie się licytacja, wśród fantów znalazły się m.in. obrazy, pakiet lekcji gry na trąbce udzielonych przez dyrektora szkoły, wycieczka kabrioletem VW na lody, a być może nawet prywatny koncert…

Bilet wstępu na bal kosztuje 180 zł, w cenie jest zarówno menu, jak też kwota, która zasili fundusz stypendialny Powiatowej Szkoły Muzycznej. Osoby chętne mogą skorzystać także z zaplecza hotelowego w promocyjnej cenie. Obowiązują stroje wieczorowe.

Rezerwacje i zakup zaproszeń: Hotel *** KOPCZYŃSKI, Restauracja Wiktoria, ul. Orła Białego 18 w Dobrym Mieście, tel. 89 513 33 13.

fb_photo