Puchar Polski Taekwondo w Opolu

W turnieju, który miał miejsce 17–18 listopada br. czworo biskupieckich zawodników zdobyło 8 medali.

W Pucharze Polski Taekwondo w Opolu – Polish Open brało udział 510 zawodników z 27 klubów z Polski oraz dwie ekipy zagraniczne (Czechy, Mołdawia). Klub Sportowy Egida reprezentowało 9 zawodników, którzy zdobyli w sumie 13 medali (6 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe medale).
Sekcję Biskupiec reprezentowała czwórka zawodników, która osiągnęła następujące sukcesy:
Antonina Milewska – 1 miejsce w walkach soft stick, 1 miejsce w technikach szybkościowych, 2 miejsce w układach tradycyjnych. Antonina po swoim udanym starcie odebrała również puchar dla najlepszej zawodniczki w kategorii dzieci. W kategoriach Dzieci – dziewczęta 8 lat.
Barbara Budek – 1 miejsce techniki szybkościowe, 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce walki soft stick. W kategoriach Dzieci – dziewczęta 7 lat. Wiktor Augustowski – 2 miejsce w technikach szybkościowych. W kategorii Dzieci – chłopcy + 8 lat. Wojciech Nowakowski – 3 miejsce w technikach specjalnych w kategorii dzieci + 9 lat.

Klub Sportowy Egida w klasyfikacji generalnej zajął wysokie 9 miejsce na 29 ekip startujących.